Michał
grzegorz600
rokter
Michał
rokter
Michał
Kamil
Poniżej zebrałem wszystkie propozycje gier jakie chcieli byśmy widzieć na turnieju
Oraz konwencje w jakiej turniej ma się odbyć
Głosowanie ma charakter wielokrotnego wyboru.
Wygra gra z największa ilością głosów, chyba, że nie uda się zebrać odpowiedniej ilości egzemplarzy!
Turniej będzie w większościowo wybranej konwencji, a opcje dodatkowe przejdą jeśli większość głosujących osób je wybierze.
Turniej odbędzie się tylko jesli zagłosuje conajmniej 40 osób! ;)
Komentarze
Jako jedyny wybrałem tylko konwencje, a nie grę, bo jednak trudno było by mi brać udział w grach i jednocześnie rozwiązywać jakiekolwiek sporne/nietypowe sytuacje ;]
Wydało mi się też odpowiednie zrobić turnieju z wieloma grami imprezowymi, jeśli takich gier na turnieju większość rzeczywiście by chciała :)
Podoba mi się konwencja teamowa. A zagłosowałem na Dominion i Carcassonne gdyż bardzo lobię te gry i myślę, że na turniej nadają się idealnie.
A moze " FITS"? Grac moga nawet wzzyscy na raz, ma intuicyjne zasady( w koncu kazdy kiedys gral w tetrisa), a i egzemplarzy blokusa jest calkiem sporo. Z tego co wiem alibi moze nawet uzyczyc projektor na ten cel do wyswietlania klockow.
w fits gra sie na planszy blokusa?
pewno mozna spróbowac jak wygra blokus
W FITSa gra się na osobnych planszkach ale zajmują one 1/3 kartki a4 więc chyba nie będzie problemu to pokserowac ;)
okej, może nie zagłosowało tyle osób ile się spodziewałem, ale wydaje mi sie, że trza to zrealizować.
Myślę, że sensownie turniejowe spotkanie wybrać na np 2 tygodnie po pyrkonie.
Turniej na jednym spotkaniu
Nie mam dobrego pomysłu, czy grane powinny być różne gry (ala packa+unga bunga+ligretto) w jakimś sprytnym systemie aby jasno było kto wygrał, czy tylko jedna gra np ligretto czy unga bunga i tyle.
Dodaj nowy komentarz