ALIBI - GRAMAJDA

10 luty 2014, poniedziałek 18:30 do Tuesday 00:45

6 lat 16 tygodni temu
o 17:30

Alibi Club, Poznań, Niepodległości 8 (wejście od Taylora)

Zdjęcia i filmy z tego spotkania:

Dodaj własne zdjęcia lub film.
Zaczynamy o: 19:30
Limit graczy: 5
Chętni do gry
Ziemek
Komimasa
grzegorz600
Krzychu

Na poniedziałkowych spotkaniach w Alibi udostępniamy gry stowarzyszenia, ale zapraszamy także chętnych do przynoszenia własnych. Większość gier jest zazwyczaj tłumaczona tuż przed rozgrywką. W razie wątpliwości/sugestii pisz śmiało.

Zalogowani użytkownicy mogą planować rozgrywki z wyprzedzeniem. Pamiętaj, że to tylko kilka z wielu tytułów dostępnych na każdym spotkaniu.

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika Yog
Yog
Sun, 09/02/2014 - 01:04

digmars.pngTak się zastanawiam.. ma czy kto w swoich zbiorach
Dig Mars :> ?
Kolejny raz patrze się na tę grę przez ekran komputera i bierze mnię po raz kolejny ciekawość jak tak na prawdę się wto gra.
Zdecydowanie urzeka mnie idea miningu ewentualnej eksploracji i klimaty nieziemskie.

.

Obrazek użytkownika Ziemek
Ziemek
Sun, 09/02/2014 - 11:17

Zapraszam na Space Alert. Szybka gra, jedna rozgrywka to szacunkowo 15 minut, ale liczę na kilka rozgrywek. UWAGA: jeśli nie zbiorą się minimum 4 osoby (w sumie) to nie gramy.

Dla tych, co nie kojarzą: jest to kooperacja w kosmosie. Gracze lecą statkiem kosmicznym, który w trakcie "rutynowej" misji napotyka na nieoczekiwane (oficjalnie) problemy. Gra się w czasie rzeczywistym, ze ścieżką dźwiękową, która odlicza czas do końca lotu. Trzeba wspólnie planować kolejne akcje, bo inaczej statek kosmiczny zostanie kosmicznym wrakiem. Tłumaczenie zasad gratis.

Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
pon., 10/02/2014 - 03:15

Wypadałoby w końcu wpaśćxd Będę (postaram się czytaj dołożę wszelkich starań) koło 18, jest szansa Neiti, że załapię się na jakieś Euro z Waszej stajni? (mówiąc językiem konsolowymxd).

Obrazek użytkownika Ziemek
Ziemek
wt., 11/02/2014 - 15:39

Dziękuję współgraczom za 5 rund w Space Alert! Nie wszystko poszło co prawda dobrze (bo ostatecznie w piątym locie urwało nam 1/3 statku), ale bawiłem się świetnie. Ja sam odczuwam ciągle wielki głód tej gry, więc jeśli będą chętni,to mogę ją jeszcze przynieść. Zwłaszcza, że na półce mam nierozpakowany dodatek :)

Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
wt., 11/02/2014 - 17:52

Piąty lot to była porażkaxd A szkoda, bo gdyby rakiety i vaipery uderzyły (a nie same vaipery) to byśmy spokojnie wygrali. Gra na początku mnie przestraszyła. Totalnie nie ogarniałem, co zresztą było widać. Musi być uzgodnione kto którą stronę chroni, bo bez tego dupa zbitaxd Przynajmniej nikt nie grzał po drabinie potemxd
Bardzo ciekawy i innowacyjny dla mnie tytuł. Także chętnie jeszcze zagram, tylko już nie te próbnexd Bardzo miło się grało, ale po takiej obsadzie nie mogło być inaczej, dzięki za świetną zabawę.

Obrazek użytkownika grzegorz600
grzegorz600
czw., 13/02/2014 - 14:41

Space Alert bardzo fajnie zagrał. Dzięki :) Przynoś Ziemek, przynoś - to musi się dać opanować! hahaha

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.