ALIBI - GRAMAJDA

1 luty 2016, poniedziałek 17:30 do poniedziałek 23:45

4 years 42 tygodnie temu
o 17:30

Alibi Club, Poznań, Niepodległości 8 (wejście od Taylora) http://www.alibiclubpoznan.pl

Zdjęcia i filmy z tego spotkania:

Dodaj własne zdjęcia lub film.

Na poniedziałkowych spotkaniach w Alibi udostępniamy gry stowarzyszenia, ale zachęcamy także do przynoszenia własnych. Większość gier jest zazwyczaj tłumaczona tuż przed rozgrywką. W razie wątpliwości/sugestii piszcie śmiało – na pewno pomożemy!

Zalogowani użytkownicy mogą planować rozgrywki z wyprzedzeniem. Pamiętajcie, że to tylko kilka z wielu tytułów dostępnych na każdym spotkaniu.

WSTĘP WOLNY!

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika Paolo
Paolo
pon., 01/02/2016 - 14:08

Może trochę nie na temat, ale chciałbym podziękować temu kto przyczynił się do tego, że strona zaczęła normalnie funkcjonować. Yog czy to twoja zasługa? Proponuję na starcie w dowolnej grze przyznać jeden punkt zwycięstwa za zasługi. Mówię o dodatkowym punkcie na starcie nie o dodatkowym czasie do namysłu :)

Obrazek użytkownika rzabcio
rzabcio
pon., 01/02/2016 - 14:14

Tak, dziękujemy yogowi oraz theadamowi i jego ekipie, która udostępniła miejsce na serwerze. :)

Obrazek użytkownika Yog
Yog
pon., 01/02/2016 - 14:27

No faktycznie, jest poniedziałek, a strona chodzi :D
Pozostał jeden problem, który Juni juz zna, a którym się nie pochwale, ale jak się uda, to wbijemy Aktualność z podziękowaniami.

Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
wt., 02/02/2016 - 00:10

Bardzo udane spotkanie. Chyba samo to, że siedziałem trzy godziny dłużej niż zakładałem mówi samo za siebie. Na początek Rzabcio zaproponował pirackie klimaty i chyba za często szliścmy na "push your luck" bo runda bardzo często była spalona. Ale przyjemne.
Bardzo się też cieszę, że odpaliliśmy Cyklady, rozgrywka poszła właściwie jak torpeda, godzinka i było po wszystkim, a przy tym nie brakowało walk, zwłaszcza bitew wodnych no i oczywiście emocji!

Podoba mi się też to, że ludzie tak chętnie prezentują swoje prototypy, wcześniej rzadko widziałem jakiś prototyp, a teraz drugi poniedziałek i kolejne prototypy. Też się muszę przełamaćxd
Planety wyszły bardzo spoko, miałem aż ochotę na kolejną rundkę, aczkolwiek jak proponowałem za surowce jakieś karty rodem z potwory w Tokio, czy Alien Fronties, albo coś. Zastanawiam się, czy jak się nie trafi planety, co zdarza się dość często, dać jakąś nagrode pocieszenia. Coś w rodzaju znowu z wyżej wymienionej gry, gdzie na kości jak nie wypadła łapka albo serce, to był chociaż kryształek. Sama mechanika bardzo spoko, no nie wiem jak tam liczenie, ale gra się przyjemnie, wróżę sukces.
Co do drugiego prototypu powiedziałbym, że wariant 1 to taka dobra gra na spostrzegawczość jak dobble czy coś, jest szybko, fajnie, zabawnie. Oprócz tego podobał mi się wariant ze szpiegami, choć te kategorie to musowo po prostu, oraz ostatni wariant. Też imprezowy, też kupa śmiechu. 2 i 3 raz, że wydają się bardzo podobne, dwa ciężko coś kojarzyć po tych kartach. Osobiście mi tam coś brakuje, pomysł z bombą fajny, ale no rodzi się takie "co autor miał na myśli", a pole interpretacji jest zbyt ogromne. Oczywiście to są tylko takie są moje odczucia i nie trzeba się z tym zgadzać:) Ale co myślę wolałem napisać, może jakaś dyskusja się rozpocznie na ten temat?xd

Obrazek użytkownika Adamos
Adamos
wt., 02/02/2016 - 11:17

Dzięki

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.