Gdzie leczyć zęby:)

Pewnie niektórych rozwaliłem tym tematem, ale tak naprawdę kogo lepiej zapytać niż wielu znajomych z tego samego miasta?

Mam do zrobienia kanałek, mikroskowo leczony bagatelka 800zł Czy ja śpię na pieniądzach? Plus odrestaurowanie to razem spokojnie ponad 1000zł. No nie wierzę, by wszyscy jak leci tyle płacili za zęby... A przecież z zębami problem ma prawie każdy. Jeśli ktoś się wstydzi nie wiem przyznać, może powiedzieć "mój kolega to leczył kanały tu i tu i zapłacił tyle", wszak nie chodzi by poznawać Wasza historię chorób a uzyskać cenne informacje, które mają posłużyć takim frajerom jak ja, którzy nie widzą jak na razie innego wyjścia jak bulić. Oczywiście ja wiem, że zęba można usunąć, ale wolałbym tego nie robić, bo jestem jeszcze młodyxd
Także proszę o pomoc:)

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
śr., 10/09/2014 - 15:36

Jak zwykle zapomniałem, że się komentarz pisze jeszcze. W każdym razie proszę o pomoc, ząb mam zatruty już 2 tygodnie i nie chciałbym od nowa przez katusze przechodzić, by go zatruwać od nowa.

Obrazek użytkownika Neiti
Neiti
śr., 10/09/2014 - 16:30

Usuwaj w diabły, serio ;D Ja najpierw swoją piątkę leczyłam, kasę pompowałam, a na koniec i tak korzeń zgnił i trzeba było rwać.
Na os. Kosmonautów jest fajna dentystka, ale to chyba dla Ciebie drugi koniec miasta, więc nie wiem, czy Cię to zainteresuje ;)

Obrazek użytkownika Yog
Yog
śr., 10/09/2014 - 17:45

mniejwiecej tu https://goo.gl/maps/MMzcJ dentopolis
niestety jeden jednokorzenny ząb musiałem leczyc kanałowo i kosztowało to 400zł za dwie wizyty. I myslę, że nie zgnije ;)

Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
śr., 10/09/2014 - 19:41

Jeśli kanał będzie tańszy, to nawet inne miasto mnie w tej chwili interesujexd No usunąłbym, ale 7 jest do kasacji, no to będzie za duża dziura... Tak więc co rozumiesz przez "fajna"?xd

Jednokorzenny? Powiedzieli mi, że 8 ma trzy korzenie, to chyba taniej u mniexd

Obrazek użytkownika tralek
tralek
śr., 10/09/2014 - 20:37

Podobno za 10 000 zł wstawiają komplet pięknych porcelanowych zębów od razu góra i dół, które mogą posłużyć Ci już do końca życia (koszt pojedynczego to 3 000 zł, więc raczej po jednym nikt nie wstawia). Jedyny minus tej metody to, że muszą Ci wyrwać wszystkie zęby przed wstawieniem... ale podobno wszyscy aktorzy i inne gwiazdy tak robią, więc może warto zainwestować :)

Obrazek użytkownika Medyk
Medyk
pon., 15/09/2014 - 19:19

Jeśli to jest 8 to ciężko z leczeniem kanałowym takiego zęba. A ząb górny czy dolny? Wg mnie lepiej inwestować w 7 niż w 8.

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.