ALIBI - GRAMAJDA

4 kwiecień 2016, poniedziałek 16:30 do poniedziałek 22:45

4 years 33 tygodnie temu
o 17:30

Alibi Club, Poznań, Niepodległości 8 (wejście od Taylora) http://www.alibiclubpoznan.pl

Zdjęcia i filmy z tego spotkania:

Dodaj własne zdjęcia lub film.
Zaczynamy o: 19:00
Limit graczy: 5
Chętni do gry
Komimasa
Komimasa
Komimasa
Komimasa
Na poniedziałkowych spotkaniach w Alibi udostępniamy gry stowarzyszenia, ale zachęcamy także do przynoszenia własnych. Większość gier jest zazwyczaj tłumaczona tuż przed rozgrywką. W razie wątpliwości/sugestii piszcie śmiało – na pewno pomożemy!

Zalogowani użytkownicy mogą planować rozgrywki z wyprzedzeniem. Pamiętajcie, że to tylko kilka z wielu tytułów dostępnych na każdym spotkaniu.

WSTĘP WOLNY!

 

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
Sun, 03/04/2016 - 12:35

Zapraszam jeszcze jedną osobę na Kemeta. Wpisałem się trzy razy, bo zostałem poproszony o założenie rozgrywki i są chętne dwie osoby. Pytałem też kolegę i chętnie zagra, także zostaje jedno wolne miejsce. Tym razem nie popełnię tych samych błędów, więc walczyć między sobą będziemy mogli niemal od samego początku.
Oczywiście szybko mogę powtórzyć zasady, ale zalecam, dla czerpania większej przyjemności z gry, żeby jednak zapoznać się z instrukcją (to jest góra 10 minut czytania, parę stron raptem), a już przede wszystkim z kafelkami mocy. Nie żebym tego wymagał, ale nie sposób tego wszystkiego naraz zapamiętać, choć oznaczenia są intuicyjne, a tak jak przejrzycie, ja szybko powtórzę, to lepiej będziecie je kojarzyli i mogli sami decydować, co się bardziej opłaca.
Gramy też z dodatkowymi kartami Boskich Interwencji z dodatku Ta-Seti i jeśli będzie przyzwolenie współgraczy z przekozackim zestawem czarnych kafelków! Tylko sobie je obczajcie, grzech z nimi nie grać.

Instrukcja: http://www.rebel.pl/repository/files/instrukcje/Kemet_instrukcja_PL.pdf
Opisy kafelków: http://www.rebel.pl/repository/files/instrukcje/Nowe%20Opisy%20kart.pdf
Czarne kafelki i dodatkowe karty Boskich Interwencji (bez przedmiotów i zdolności): http://www.rebel.pl/repository/files/instrukcje/Kemet_%20Ta-Seti_PL%20In...

Obrazek użytkownika rzabcio
rzabcio
pon., 04/04/2016 - 09:14

Korzystając z tematu na czasie, zapraszam na Panamax.
Dla tych, którzy nie znają: jest to dość długi i zakręcony tytuł, ale wcale nie taki trudny, jak się początkowo wydaje, a ma kilka oryginalnych rozwiązań. https://ciekawegry.wordpress.com/2015/04/16/zagralem-w-panamax/

Chętnie bym też wciągnął Zimną wojnę, czy inny 1989: Jesień narodów.

Obrazek użytkownika Grzegorz601
Grzegorz601
pon., 04/04/2016 - 10:57

Kuba - Panamax (i/lub) dowole GMT bardzo chetnie :)

Obrazek użytkownika rzabcio
rzabcio
pon., 04/04/2016 - 12:36

Z dwu-osobówki muszę się wycofać, gdyż po 21 pojawi się Nikoś, któremu już obiecałem jakieś euro. Spodziewam się jednak, że czymś od What's Yor Game?, czy Orleans także nie pogardzisz. :)

No, chyba, że nie będzie chętnych do Panamaksa, to wtedy może GMT. Najchętniej ruszyłbym Labirynt, ze względu na mentalne przygotowanie się do sequela, niestety zostawiłem u rodziców. :-\

Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
śr., 06/04/2016 - 08:46

Chciałbym podziękować serdecznie za wyśmienitą rozgrywkę zarówno w CV (wszyscy fajnie się wczuwali w prowadzenie życia, choć pecha nam nie brakowało) , jak i w Kemeta z możliwością wykorzystania tych nowych czarnych kafelków, które są mocne, ale trzeba dobrze je wykorzystywać, bez tego ani rusz.

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.